دیدبان نیشابور:نمایش کمدی « خواستگاری » به نویسندگی آنتوان چخوف  و کارگردانی بانوی  هنرمند نیشابوری آرزو نصیری نسب در محل  تالار ادیب  اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور به روی صحنه رفت.
مسئول هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور اظهارکرد:سال هاست که هنرمندان خوش قریحه  وبا ذوق تئاتراین دیار هنر خیز توانسته اند آثاری در خورشان و فاخر را تولید و عرضه نمایند واجرای تئاتر در سطح شهرستان نیشابور همیشه با اقبال همشهریان هنردوست همراه بوده است که در دومین جشنواره نمایشنامه خوانی نیشابور به عنوان نمایش برگزیده انتخاب  که و نمایش کمدی« خواستگاری »  نیز از این آثار است که با همکاری انجمن هنرهای نمایشی نیشابور به روی صحنه رفته است.

حمیدرضا آتشی گفت : نمایش کمدی« خواستگاری » توسط آنتوان چخوف  به رشته تحریر و توسط بانوی  هنرمند نیشابوری آرزو نصیری نسب کارگردانی شده و در این نمایش بازیگران صاحب نام نیشابوری:سیدجواد حسینی ، هادی سکاکی  آرزو نصیری نسب در آن به ایفای نقش می پردازند و دکور را حمید  عمارلو، طراح پوستر:امید شوری وساخت تیزر راجعفر عمارلو و سجادمنصوری به عنوان عوامل همکاری دارند.
وی به داستان نمایش کمدی« خواستگاری »  اشاره کرد وخاطرنشان کرد : نمایش کمدی” خواستگاری” نوشته آنتوان چخوف است که در آن یک پارادوکس درباره مراسم خواستگاری وجود دارد وبازگوکننده یک مراسم خواستگاری است که توسط دختر و پسر بی ارزش می‌شود! اما سعی شده که ارزشمند بودن این گونه مراسم نیز به مخاطب نشان داده شود!
آتشی یادآورشد:چخوف به‌گونه‌ای می‌نویسد که تو بتوانی نمایش‌نامه‌های او را در هر زمان و مکانی اجرا کنی واو روابط پیچیده آدم‌ها را طوری بیان می‌کند که قابل موشکافی و درک برای همه باشد. چخوف با شناخت کامل از موجودی به نام انسان او را موردبررسی و حتی جراحی قرارداده وچگونگی این روابطش را به نقد می کشد.شخصیت های او برای همه آشنا  وملموس هستند چرا که از بین اقشار مختلف جامعه انتخاب شده اند . ممسئول هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور تصریح کرد : نمایش کمدی« خواستگاری » از ۱۵ الی ۲۵تیر۹۷  از ساعت ۶ عصر در  تالار ادیب  اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور ویژه عموم  هنرمندان  ومردم فرهنگ و هنر دوست نیشابوری  به روی صحنه رفت.
سید باقر میرعلمدار