خیام نیوز:عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: چنانچه ظرف ۶ ماه آینده شاهد تکرار نقض عهدها از سوی طرف مقابل در برجام باشیم، ایران نیز در روند اجرای تعهداتش تغییر رفتار خواهد داد و تصمیمات لازم در این باره اتخاذ خواهد شد.
هاجر چنارانی نماینده مردم نیشابور و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره نقض تعهدات ۱+۵ در ارتباط با برجام، اظهار داشت:

چنانچه طی ۶ ماه آینده ما همچنان شاهد نقض عهد از سوی طرف مقابل در برجام باشیم تصمیمات لازم برای تغییر رفتار ایران درخصوص اجرای برجام اتخاذ خواهد شد.

هاجر چنارانی نماینده نیشابور 3

وی افزود: ایران هیچگاه نقض عهد نکرده و پا روی برجام نگذاشته اما متأسفانه ما تاکنون بارها شاهد نقض تعهدات برجام از سوی طرف ۱+۵ بوده و هستیم و هر روز به‌ بهانه‌ای از انجام تعهدات خود سر باز می‌زنند.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به دخالت‌های طرف غربی در حوزه امور دفاعی کشورمان تصریح کرد: ما در مقوله مسائل دفاعی هرگز قدمی عقب نخواهیم نشست و اجازه نمی‌دهیم که طرف مقابل در مسائل دفاعی ما ورود داشته باشد.

چنارانی در پایان گفت: نه تنها ایران بلکه سایر کشورها نیز اجازه نمی‌دهند هیچ کشور دیگری در مسائل دفاعیشان دخالت کند و ما نیز قدرتمندانه در مواضعمان در ارتباط با حوزه دفاعی ایستادگی می‌کنیم و اجازه دخالت به هیچ کشوری را در این‌باره نخواهیم داد.