براثر وقوع نزاع دسته جمعي دريكي از روستاهاي بخش ميان جلگه شهرستان نيشابور 12 نفر مصدوم و روانه بيمارستان شدند.

خیام نیوز:براثر وقوع نزاع دسته جمعی دریکی از روستاهای بخش میان جلگه شهرستان نیشابور ۱۲ نفر مصدوم و روانه بیمارستان شدند.

?سرهنگ «حسین بیات مختاری» فرمانده انتظامی شهرستان نیشابور در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس گفت: ساعت ۲۲:۳۰ دقیقه شب گذشته یک مورد نزاع دسته جمعی در یک مراسم عروسی در یکی از روستاهای بخش میان جلگه به مرکز ۱۱۰ اعلام که بلافاصله سه تیم از ماموران پاسگاه انتظامی عشق آباد به محل اعزام شدند .

?وی افزود:با مراجعه ماموران به محل و در بررسی های اولیه مشخص شد تعدادی از افراد شرکت کننده در مراسم عروسی بدلیل اختلافات قبلی با یکدیگر با سلاح سرد درگیر و متاسفانه تعداد ۱۲ نفر مجروح توسط عوامل اورژانس به بیمارستان منتقل شدند.

?سرهنگ بیات مختاری خاطر نشان کرد :تاکنون تعداد ۲۵ نفر از عوامل نزاع دستگیر و تلاش در جهت دستگیر سایر شرکت کنندگان در نزاع ادامه دارد.

?فرمانده انتظامی شهرستان نیشابور با تقدیر از حمایت ها و قاطعیت دستگاه قضایی بخش دربرخوردباهنجارشکنان خاطر نشان کرد:ریش سفیدان و معتمدین روستاها با توجه به جایگاه و نفوذ خود می توانند با میانجی گری و وساطت به موقع از وقوع و یا افزایش دامنه نزاع ها قبل از بروز حوادث ناگوار جلگوگیری و پلیس را در برقراری نظم و امنیت کمک کنند.