‍ درآستانه ماه محرم:

⚫️ تشییع پیکر شهیدمدافع حرم محمد اسدی در نیشابور
سرپرست بنیاد شهید وامور

ایثارگران نیشابور از تشییع پیکر مطهر شهیدمدافع حرم «محمد اسدی» در شهرستان نیشابور درآستانه ماه محرم خبر داد.

▪️سرپرست بنیاد شهید وامور ایثارگران نیشابور اظهار کرد: پیکر مطهرشهیدمدافع حرم«محمد اسدی» روز چهار شنبه ۲۹ شهریور ۹۶ ساعت ۸:۳۰ صبح در شهر نیشابور با حضور مردم ولایت مدار وشهیدپرور ازمسجد صاحب الزمان(عج) به سمت مسجد جامع تشییع ‌میشود و فضای این شهر معطر به حضور شهدا خواهد شد.

? https://t.me/joinchat/AAAAADujQs_1UV5dsB0HGQ

▪️محمد رضا ستوده گفت: شهید مدافع حرم «محمد اسدی» که به صورت افتخاری وداوطلبانه سمت جانشین محور وفرمانده گردان خط شکن را در سوریه عهده دار بود در نخستین روز ماه مبارک ۱۳۹۵ در منطقه خالصه جنوب حلب سوریه به دست عناصر تکفیری داعش به فیض شهادت نایل گردید.

▪️وی خاطرنشان کرد:این شهید بزرگوارمجردو متولد ۱۳۶۴ می باشد که دارای کارشناس حقوق بوده وبه عنوان مشاور حقوقی در مشهد مشغول خدمت به مردم بود.

▪️ستوده یادآورشد: این شهید رشید اسلام که پدر ومادر وی در قید حیات وساکن مشهد مقدس هستند از اهالی روستای حاجی آباد بخش زبرخان شهرستان نیشابور می باشند.

▪️وی عنوان کرد:پیکرمطهر شهید مدافع حرم «محمد اسدی» پس از تشییع در نیشابور به زادگاهش روستای حاجی آباد منتقل وپس از ویژه مراسمی جهت تدفین به گلزار بهشت رضای مشهد مقدس منتقل می گردد.

▪️سرپرست بنیاد شهید وامور ایثارگران نیشابور تصریح کرد: ایران تنها کشوری است که علم و بیرق سیدالشهدا(ع) آزادانه و تمام و کمال در آن برپاست و این افتخار بزرگ به سبب امنیتی است که از خون شهدا در سایه حرکت در مسیر دین با رهبری ولی فقیه بدست آمده است .

سیدباقر میرعلمدار

? #خیام_نیوز:

? https://t.me/joinchat/AAAAADujQs_1UV5dsB0HGQ