خیام نیوز:همزمان با بزرگداشت هفته  دفاع مقدس  نمایشگاه نقاشی « پاییز بی نفس »  آثار بانوی هنرمند نیشابوری « مرضیه سادات حسینی » در نگارخانه کمال الملک اداره فرهنگ وارشاد اسلامی نیشابوربرپاشد.

مسئول نگارخانه کمال الملک اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور اظهار  کرد: هنرمندان جوان و تحصیل کرده نیشابوری در رشته های هنری بخصوص نقاشی توانسته اند آثار مانایی را تا کنون از خود بر جا گذارند و در این رهگذر نمایشگاه نقاشی« پاییز بی نفس » همزمان با بزرگداشت هفته دفاع مقدس در صدد است آثار هنری خویش را به مخاطب ارایه کند .

حمیدرضا آتشی افزود : نمایشگاه نقاشی « پاییز بی نفس »  آثار بانوی هنرمند نیشابوری « مرضیه سادات حسینی » است که در آن ۶۰ اثر نقاشی در ابعاد ۷۰*۵۰  و ۱۶*۱۶ سانتیمتر  برپا شده است .

آتشی به تکنیک، سبک و موضوع این نمایشگاه اشاره کرد و گفت: این نمایشگاه دارای تکنیک سیاه قلم ، پاستل، آبرنگ  ومدادرنگی است وبا سبک رئالیسم و موضوع چهره  به مخاطبین ارایه گردیده است.

وی خاطر نشان کرد : این نخستین نمایشگاه انفرادی مرضیه سادات حسینی است که یکسال است در زمینه هنر نقاشی فعالیت می کند وزیر نظر استاد خود احمد کاشکی آموزش دیده  و در پی ارائه آثار به مخاطب و نقد و بررسی آن است.

مسئول نگارخانه کمال الملک اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور تصریح کرد: نمایشگاه نقاشی « پاییز بی نفس » از ۱  الی ۶ مهر ۹۶ همزمان با بزرگداشت هفته  دفاع مقدس  هر روز از ساعت ۹ الی ۱۳ صبح و ۱۶ الی ۲۰ بعد از ظهردر محل نگارخانه کمال الملک اداره فرهنگ وارشاد اسلامی نیشابور ویژه عموم علاقمندان دایر می باشد.

سید باقر میر علمدار