دیدبان نیشابور:نمایشگاه نقاشی آثار هنرمند نیشابوری «  اکرم محمودی» در نگارخانه آتیه تحت نظارت  اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابوربرپاشد.
سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور اظهار کرد: هنرمندان  نیشابوری در رشته های هنری بخصوص نقاشی توانسته اند آثار مانایی را تا کنون از خود بر جا گذارند و در این رهگذر نمایشگاه نقاشی آثار هنری  جدیدی را  از هنرمند نیشابوری « اکرم محمودی » به مخاطب ارایه کند  برپاشده است.


خلیل الله عراقی افزود: نمایشگاه نقاشی آثار هنرمند نیشابوری « اکرم محمودی » است که در آن ۱۵ اثر نقاشی در ابعاد ۴۵*۶۰ سانتیمتر برپا شده است .
وی به تکنیک، سبک و موضوع این نمایشگاه اشاره کرد و گفت: این نمایشگاه دارای تکنیک  رنگ روغن روی بوم است وبا سبک  رئالیسم  طراحی شده وبا موضوع طبیعت می باشد.
عراقی خاطر نشان کرد : « اکرم محمودی »  متولد ۱۳۴۱ تهران که عضو هیات علمی دانشکده هنر دانشگاه نیشابور که سه نمایشگاه انفرادی و ده نمایشگاه جمعی  را دارد و در پی ارائه آثار به مخاطب و نقد و بررسی آن می باشد.
سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور تصریح کرد: نمایشگاه نقاشی ۱۹  الی ۲۱ شهریور۹۷ هر روز از ساعت ۱۸ الی ۲۱ بعد از ظهر در محل نگارخانه آتیه  تحت نظارت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور واقع در خیابان امیرکبیر۱ پلاک ۱۱ ویژه عموم علاقمندان دایر می باشد.
سیدباقرمیرعلمدار